• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/petektemizlemekocaeli/?ref=aymt_homepage_panel  • DÜLGER TEKNİK 0542 736 20 94
  • HİZMETTE DOĞRU ADRESİN ADI
  • DÜLGER TEKNİK 0542 736 20 94
  • HİZMETTE KALİTENİN ADI
  • DÜLGER TEKNİK
  • 0542 736 20 94

YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ

Kocaeli Yerden ısıtma ve bakım

Dülger teknik olarak konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız


Yerden ısıtma sistemlerindeki aşırı çamurlaşmayı mobil sistem temizleme makinemiz ile temizliyoruz. Her odaya ayrı ayrı giden boruları tek tek temizliyoruz. Temizlik işlemini makine ile yaptığımız için boruların içerisinde çamur tabakasından eser kalmıyor. Bu işlemi ayrıca kimyasalla yaptırmak isteyen müşterilerimiz için özel kimyasal ile temizlik yapılabiliyor. Bu kimyasal borular içerisinde biriken kireç, su taşı ve benzeri maddeleri yok eder. İstanbul tesisat radyatör ve yerden ısıtma temizlik fiyatımız şuan kampanyalı olduğu için kaçırmayın. 120 metre kareye kadar temizlik fiyatımız sabittir. Tesisatınızı temizletmenin bir çok yararı vardır. Başlıca faydaları arasında sıcak su borular içinde rahat bir şekilde döndüğü için yakıttan tasarruf sağlar. İyi bir ısıtma şekli olan alttan ısıtma temizliği insanı ayak tarafından ısıtmaya başlar.Yerden ısıtma sistemlerinde zamanla oluşan balçık sizin gözünüze çamur gibi görünebilir fakat bilimsel bir anlayış içerisinde baktığınızda oluşan bu çamurun canlı bir bakteri olduğunu görürsünüz. Mobil sistem hortumlu sulu zemin ısıtma sistemlerinde ısıyı 55 derecenin üstüne çıkaramadığınız için bu bakteriler borunun belirli noktalarında üreyerek o bölgenin fazla ısınmasını engeller. Bir koloni gibi çoğalan bu bakteriler zamanla sistemin tamamına yayılır. Kombinizin parçalarını ve motorunda tıkanmalara yol açar. Bu bakteriler 70 derece ısıda kaybolurlar. Radyatör peteği bulunan evlerde ısı 70 dereceye çıktığı için bu bakterilere rastlamanız mümkün değildir.

Aşağıda gördüğünüz yerden ısıtma temizliği makinesi sadece yerden ısıtmada kullanılmakla beraber peteklerde kullanılmasında tavsiye edilebilir. Ama yerden ısıtma sistemini temizlerken hem hava hemde suyu birbirine karıştırarak temizliği için alttan ısıtma tesisatlarda %100 bir temizlik sağlar.

makineyle-yerden-isitma-tesisat-sistemini-temizleyen-firma

Zaman içerisinde radyatör tıkanır bu durum yeterli derecede ısınmamanıza neden olur. Yüksek ısı elde etmek için her sene radyatör temizliği (bakımı) yapılmalıdır. Kombinizden yüksek verim alır yaklaşık %30 yakıt tasarrufu sağlarsınız.

Yerden ısıtma temizliği hava ve suyu birbirine karıştıran Rothenberger Ropuls makinesi kullanarak temizliyoruz. Borular içinde biriken kireç, su taşı gibi maddeleri yok eden kimyasal ilaç kullanıyoruz. Böylece ısı iletimi daha güçlü etkili olmaya başlar. Alttan ısıtma tesisatının bakımını kombi içerisine dökülen koruma ilacı ile bakterilerin bir daha oluşmamasını sağlıyoruz.

KOCAELİ YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , KARTEPE YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , GÖLCÜK YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , KARAMÜRSEL YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ,
İZMİT YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , DERİNCE YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ KÖRFEZ YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , BAŞİSKELE YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ , DEĞİRMENDERE YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ


Hava Durumu